Udinese (3-5-1-1): Handanovic; Ferronetti, Danilo, Domizzi; Basta, Isla, Pinzi, Asamoah, Armero; Abdi; Di Natale

Резерви : Padelli, Piccoli, Pasquale, Doubai, Fabbrini, Pereyra, Floro Flores.
Наказан : Benatia (1)

С травми : Barreto, Badu, Coda

Juventus ( 3 - 5 - 2 ) : Buffon ; Barzagli , Bonucci , Chiellini ; Lichtsteiner , Vidal , Pirlo , Marchisio , Estigarribia ; Pepe , Matri .

Резерви : Storari, De Ceglie, Pazienza, Giaccherini, Elia, Del Piero, Quagliarella.

Наказани : няма

С травма : Vucinic

Много добра игра в защита през първото полувреме , добри атаки на Юве и превъзходство по всички показатели . Около 30 - та минута притежанието на топката беше 60 % за Юве и 40 % за Удинезе , а точните пасове на Юве 80 % .

Добра игра , но не можем да отбележим гол . Дано през второто полувреме да имаме повече късмет .

Добра игра и много напрегната среща  , най - важното за Юве е , че останахме непобедени през първия полусезон

Удинезе – Ювентус 0:0

Удинезе: Ханданович, Феронети, Домици, Данило, Баста, Армеро, Исла, Пинци, Асамоа, Абди (Флоро Флорес - 86), Ди Натале

Ювентус: Буфон, Бардзали, Бонучи, Лихтщайнер, Киелини, Пирло, Маркизио, Видал, Естигарибиа (Де Челие – 89), Пепе (Дел Пиеро – 80), Матри (Куалярела – 70)

FORZA  JUVE

6 коментара:

omninoob каза...

Ести е много изолиран от играта ... Много ми се иска да видим в игра Елиа и то още в началото на полувремето

бастуна матри да си ходи в село милано !!!

wonderfull91 каза...

хахаха ако ми кажиш че Матри е по слаб от Естегарибия незнам какво мога да кажа :) просто Джакерини е в страхотна форма незнам защо не играе !!! Куалярела отново лакомия .. при удара .. можеше пас между 2мата и Пепе сам срещу вратаря но неееееее що да не вкара той !!!

ми не прекалено трудно е да се каже матри или естигарибия е по-слаб ! Конте незнам кой мач гледа !! 100 минути играем с 9 човека ! и тая смяна в 90 мин ква беше ??? не знаех, че играем за Милан !!! матри и естигарибия биха били резерви и в Светкавица ! ония бастун матри спира топката като ръб и не може 1 пас да даде !! първото полувреме просто ги изкъртихме ама няма с нападател като матри спокойно можем да забравим и за Скудетото и за всичко

я кажи 1вото полувреме колко извеждащи паса към Матри ??????? --- >>> 00000000000 !!!! просто Естигарбия няма никакъв извеждащ пас .. с което значи че играем без крила и от там как да доде силата на Матри ? на Матри не му трябва да спира топката на него му трябва с едно докосване да я вкарва .. така както миналия мач Де Челие и Пеепе гол .. тфа е .. а днеска освен защитата всичко друго за мене беше трагедия и Маркизо се отличи много от останалите !! другите запълват състава!

neel каза...

Лично според мен , Матри направи много слаб мач . Пепе ми се стори малко пренавит и на това отдаван няколкото му хаотични отигравания . Много добра игра на отбора в защита , което лично мен много ме зарадва . Наистина изпуснахме доста гола отново , но като игра - притежание на топката , пасове , удари и т . н . тотално превъзхождахме Удинезе . Нека отчетем направеното в Юве и да отчетем позитивното . Този Ювентус върви добре !