неделя, 26 септември 2010 г.

ЮВЕНТУС - КАЛЯРИ 4 - 2

След първото полувреме резултата е 2 : 1 за Юве с два страхотни гола на Милош Красич и един на Матри за Каляри . Добра игра на Ювентус и дано през второто полувреме да решим мача .

KRASICMANIA
JuveJuve4-2CagliariCagliari
13' Krasic
34' Krasic
20' Matri
80' Matri
56' Nainggolan (A)
70' Krasic
     Сторари
Агаци
Джорджо Киелини   Давиде Астори
Леонардо Бонучи   Микеле Канини
Зденек Григера   Алесандро Агостини
75’ Леандро Ринаудо   Андреа Косу 62’
Фелипе Мело   Давиде Биондини
78’ Алберто Акуилани   Андреа Лазари
Милош Красич   Габриеле Перико 66’
80’ Винченцо Якуинта   Раджа Наинголан
Амаури   Алесандро Матри
Симоне Пепе   Роберт Акуафреска 73’
Смени
75’ Никола Легроталие   Франческо Писано 66’
78’ Мохамед Сисоко   Симон Ланер 73’
80’ Алесандро Дел Пиеро   Нене 62’