петък, 17 септември 2010 г.

Дел Пиеро за мача с Лех Познан

Уникален гол на капитана на Ювентус Алекс Дел Пиеро за 3 : 2 , но и той не стигна отбора да вземе победата . Ето какво казва Дел Пиеро в интервю след срещата :

" Жалко за равенството , защото след почивката бяхме много по - добри . Създадохме много повече голови положения и заслужавахме победата . Какъв малшанс ! Във втори пореден мач ни се случва да изтърваме трите точки в последния момент , но няма да е постоянно . Все още сме в началото на сезона . Първото полувреме бяхме прекалено мудни , но реакцията ни бе великолепна . Съперникът ни получи прекрасен отговор на двата си гола и само няколко минути ни деляха от победата . Трябваше да играем по - агресивно и да търсим разлика в резултата от началото на срещата . Бяхме близо до желаното , защото победата бе важна за нас . Сега ще се върнем към реалността и ще се подготвяме за мача в неделя . "