четвъртък, 23 септември 2010 г.

Ювентус - Палермо

След първото полувреме резултата е 0 : 1 в полза на Палермо с гол на Пасторе в 2 мин . след колективна грешка в защитата на Юве . Няколко страхотни пробива на Красич и добра игра на Дел Пиеро с греда за Юве и Палермо , но все пак резултата остана 0 : 1 на полувремето .

JuveJuve    0-1PalermoPalermo

2' Pastore

72. Josip Ilicic

Краен резултат 1 : 3 след изключително безидейна игра на Ювентус . Дел Нери дори заложи на трима нападатели в началото на второто полувреме в лицето на Дел Пиеро , Амаури и Якуинта , но и това не помогна . Слаба и безидейна игра на отбора и в крайна сметка загуба .