събота, 11 април 2009 г.

Интер -Палермо 2-2

Отборът на Интер не успя да победи като домакин Палермо в среща от 31-ия кръг на италианската Серия А. Двата тима завършиха 2:2, като гостите стигнаха до точката след два бързи гола в края на мача.
Интер през първото полувреме поведоха с 2:0. В 15-ата минута Марио Балотели даде преднина на тима си. Шест минути преди края на първата част Златан Ибрахимович беше точен от дузпа и покачи на 2:0.
През вторите 45 минути Интер се отпусна и допусна изравняване. В 73-ата минута Едисон Кавани успя да върне един гол, а две по-късно резервата Давиде Сучи успя да изравни.
С равенството Интер събра 73 точки, като е с 10 повече от Ювентус.Юве довечера има шанс да скъси дистанцията. Палермо са седми с 46 точки.