неделя, 19 юли 2009 г.

Нанси - Ювентус

Първото полувреме завърши при резултат 1 : 1 , гола за Юве е отбелязъл Амаури в 8 минута . За Нанси голмайстор е Ouaddou в 45 мин.
Ето и съставите на двата отбора :
JUVE (4-3-1-2): Manninger ; Zebina , Grygera , Ariaudo , Salihamidzic ; Tiago , Zanetti , Poulsen ; Del Piero ; Amauri , Immobile . All . Ferrara
NANCY (4-4-2): Bracigliano ; Chretien , Ouaddou , Sami , Traore ; Feret , Hadji , Brison , Gavanon ; Dia , Alo'o . All. Pablo Correa
Срещата завърши при резултат 1 : 1 . Имах възможност да гледам само второто полувреме на мача и ми направи впечатление , че Чиро Ферара не беше доволен от играта на отбора . Като се има в предвид състава все пак , липсата на доста играчи на които ще се разчита през предстоящия сезон , все пак играта не беше на добро ниво . Доста грешки в защитата и много неточни подавания . Няколко добри изпълнения на Дел Пиеро и Амаури . Отново слаб Тиаго , които беше и сменен преди края на мача. Общо взето слаб мач , колкото да не обидим Платини . Дано да видим по - добри мачове в турнира " Купа на мира " .