04 / 12 / 2011 - 16:00

JUVENTUS
VS
CESENA
След изключително героичното 3 : 3 в Неапол , поредното изпитание пред Юве е Чезена . Срещата се очертава като много важна за отбора , а и анализаторите очакват Антонио Конте да опита някои други варианти в отбора . Вчера в мача с Наполи , особенно през първото полувреме се набиваха в очи много сериозни грешки от страна на Бонучи ( които през целия мач на влезе в час ) , Пирло ( виновен за гола на Пандев ) , Киелини ( изпусна Хамшик при центрирането и неадекватна намеса при третия гол на Наполи ) . През първото полувреме отбора ни като цяла беше зле и тотално надигран от неаполитанците . Втората част обаче беше много мъжка и момчетата показаха характер . Гола на Симоне Пепе , без да омаловажавам головете на Матри и Есте , беше уникален и ако го беше вкарал Меси или Роналдо , коментарите щяха да са : " извънземен " , " уникален " , " Гениален " и т.н. Но за Юве коментаторите и световните медии не говорят така , а може би е по - добре , защото ние си знаем , че този гол беше ВЕЛИК . Сам от центъра през целия отбор на Наполи , мога само да кажа Си-мо-не Пе-пееееееее !
Именно заради много грешки и слаба игра през първата част анализаторите смятат , че Конте трябва да направи промени в състава за мача с Чезена . Дали това , ще се случи още от титулярния състав или в хода на мача , ще видим . Аз лично очаквам поне две промени в титулярния състав , а именно Бонучи да остане резерва и да бъде дадена почивка на Пирло , която може да стане факт и през втората част . Ето и какъв състав прогнозират италианските медии :