сряда, 26 октомври 2011 г.

Конте за мача с Фиорентина

Ето какво каза Антонио Конте след мача с Фиорентина снощи . Емблематични , ще останат знаците с пръсти , с които даде указания на отбора след като замени Пепе с Де Челие . Конте показа на отбора да играе оставащите около10 минути с продължението в схема 5 - 4 - 1 . На всички беше ясно , че този мач трябваше да бъде спечелен след равенството с Дженоа .

" След такова първо полувреме нямаше как да се отпуснем . Затова въпреки че допуснахме гол в самото начало на втората част , бързо успяхме да си върнем предимството и впоследствие да спечелим . Тези резултати показват , че ние нямаме приятели . Определено не е правилно да се критикуват играчите , когато не печелим , а да се мълчи , когато надиграваме съперниците си . Киелини например беше страхотен срещу Фиорентина , той обезвреди Черчи и заслужава похвала . В края на срещата с Фиорентина напомних на своите футболисти какво ни предстои през уикенда . Не бива да губим време , трябва да бъдем подготвени . "