Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Peluso; Padoin, Pogba, Pirlo, Marchisio, De Ceglie; Matri, Giovinco.

Резерви: Storari, Branescu, Caceres, Marrone, Isla, Vidal, Giaccherini, Quagliarella, Vucinic.

Sampdoria (3-5-2): Romero; Gastaldello, Palombo, Costa; Berardi, Obiang, Poli, Kristicic, Estigarribia; Eder, Icardi.

Резерви: Berni, Da Costa, De Silvestri, Castellini, Mustafi, Poulsen, Munari, Rossini, Tissone, Renan, Savic.

1 : 0 след първото полувреме . Гол на Джовинко от дузпа в 23 минута . Червен картон за играч на Сампдория , след който съдията Паоло Валери се притесни и не отсъди две чисти дузпи за нарушения срещу Матри и Бонучи . Матри дори го попита , защо не му е дал жълт катрон за симулация , след като не е отсъдил дузпа . Добра игра на Юве , с доста добри ситуации за гол . Успех на момчетата през второто полувреме .

1 : 1 Икарди в 52 мин . след контраатака на Сампдория и не добра намеса на Джиджи Буфон .
1 : 2 отново гол на Икарди 68 мин .

Слаба игра на Юве през втората част . Конте избърза малко и със смените , което не беше добре с оглед на травмата , която получи Маркизио , а и Бонучи през последните 10 мин . имаше проблеми с глезена . Много безидейна игра на Юве през второто полувреме , което доведе до бързи контри на Сампдория , които намериха защитата неподготвена . Определено вина за втория гол имаше Пелузо , който не покри както трябва Икарди . Загубихме три точки , което може да се окаже важно за борбата . Да се надяваме Антонио Конте да нанесе правилните корекции в състава и да имаме повече мощ и голови ситуации в мача с Милан в сряда .
Определено днес Юве разочарова . С човек повече не биваше да се допуска такъв обрат .

Дано Клаудио Маркизио да не е със сериозна травма , защото ще липсва много .