събота, 12 март 2011 г.

Чезена - Ювентус 2 : 2

Страхотен мач с оглед на развитието на резултата и играта на двата отбора . Много добра игра на Алекс Дел Пиеро , Матри и Джиджи Буфон , но за съжаление отново загубихме трите точки . Дел Нери е време да си ходи . Добра игра на Юве , но все нещо недостига . Първото попадение за Юве падна в 19-ата минута , когато Алесандро Матри бе изведен отлично от Алесандро Дел Пиеро и откри резултата . В 35-ата минута отново Матри удвои преднината  след изстрел на Дел Пиеро от близо , той добави акробатично за 0 : 2 . Домакините обаче успяха да се върнат в мача след точен удар от дузпа на Луис Антонио Хименес в 41-ата минута . Две минути по - късно Юве остана в намален състав , след като Марко Мота си изпроси втори жълт картон за опасна игра . В 80-ата минута пък Марко Пароло доведе нещата до  2 : 2 . Страхотен Буфон , които определено ни извади този мач .

Cesena (4-3-2-1): Antonioli; Santon, Pellegrino, Von Bergen, Lauro; Caserta, Colucci, Parolo; Giaccherini, Jimenez; Bogdani.
A disposizione: Calderoni, Appiah, Benalouane, Malonga, Piangerelli, Ceccarelli, Rosina. All.: Ficcadenti
Squalificati: nessuno
Indisponibili: Fatic, Felipe, Sammarco, Budan
Juventus (4-4-2): Buffon; Motta, Chiellini, Bonucci, Traorè; Krasic, Marchisio, Aquilani, Pepe; Matri, Del Piero.
A disposizione: Storari, Iaquinta, Grygera, Buchel, Martinez, Spinazzola. All.: Delneri
Indisponibili: Quagliarella, Sissoko, Felipe Melo, Grosso, De Ceglie, Rinaudo, Salihamidzic, Toni